GenelMinberden GönüllereMuhtelif FaaliyetlerVideolar

HASBİHAL: Adam Kayırmacılık ve İstismar Sorunu – Ahmet T. ULUCAK

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. SA.
    En buyuk komplo global covid plandemisi ve aşı faşizmi.hedef;butun insanlara aşı adı altında grafen gibi manyetik sıvılar enjekte edip, uzaydaki uydularla uzaktan kumanda ile insanları yonetmek,aynen tv.nin uzaktan kumandasi gibi.çok buyuk global bir deney,proje.siyonist kureselciler yeryuzunde ilahlık taslıyorlar.

  2. Turkiyeli muslumanlar olarak;talibanin zaferini tebrik ediyoruz.turkiye natonun, abd nin taseronlugunu bırakıp biran once islam emirligini tanımalıdır.ayette bildirilen munafıkların durumuna dusmemek lazım,Rabbimiz ne guzel haber vermis. “Sizi gözetleyip duranlar; eğer size Allah’tan bir zafer nasip olursa, “Sizinle beraber değil miydik?” derler. Kâfirler kazançlı çıkarsa (bu defa onlara) “Üzerinize kol kanat gerip müminlerden sizi korumadık mı?” derler. Artık kıyamet gününde Allah aranızda hükmedecek ve kâfirlere, müminler aleyhinde asla yol vermeyecektir.”nisa 141. inşaallah afganistanda Allahın izni ile ozlemimiz olan,seriatin , Kurani ilkelerin hakim oldugu bir devlet kurulur,bizde oraya gideriz,kurtuluruz bu sahte ,kokuşmuş,coronacı,sömürü düzenlerinde yaşamaktan.kuresel emperyalistler tum dunyada maskeyle ,aşıyla,yasaklarla insanları bezdirdiler.baksanıza, afganistana kureselcilerin corona yalandemisi hic ugramamıs!,kimsede maske yok,problem yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Enter Captcha Here :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu