Muhtelif FaaliyetlerVideolar

Kalemder’in Yeni Dernek Binasının Açılış Programı Yapıldı!

Kalemder Yeni Dernek Binasının Açılış Programı 2015 – Kalemder from Kalem Der on Vimeo.

Kalemder’in Yeni Dernek Binasın Açılış Programı Yapıldı!

Kalemder’in yeni dernek binasında yapılan programa ilgi büyüktü. 15 Şubat Pazar gün yapılan program Saat: 13:00’da başladı.

Sunuculuğunu Mehmet Bilir kardeşimizin yaptığı program Kur’an Tilavetiyle başladı. Ali Konuncu kardeşimizin okuduğu Kur’an’ı Kerim ayetlerinin meallerini Furkan Aras kardeşimiz okudu.

Daha sonra dernek adına Asım Şensaltık kısa bir selamlama konuşması yaptı. Selamlama konuşmasının akabinde Sanatçı Mehmet Gökçe Sözleri Ahmed Kalkan hocaya bestesi ve seslendirmesi de kendisine ait olan Kalemder marşını söyledi.

Mehmet Gökçe’nin seslendirdiği marş ve ezgilerden sonra katılımcılar arasında bulunan İlkav başkanı Mehmet Pamak hocamız bir selamlama konuşması yaptı.

Mehmet Pamak hocamızın konuşmasından sonra sırasıyla, Mehmet Barazi, Cihan Akman, Celalettin Yüksel, Orhan Tutar ve Şükrü Hüsyinoğlu birer selamlama konuşması yaptılar.

Selamlama konuşmalarının akabinde Ahmed Kalkan hoca günün önemiyle ilgili kısa bir konuşma yaptı.

Daha sonra Yeni Dernek binamızın tadilat ve tamirat işlerinde, yaptığımız faaliyetlere katkı sağlayanlara plaketleri verildi.

Son  olarak da Halid Kaya kardeşimizin yaptırdığı dua ile program Saat:15:00’da sona etildi.  Kılınan ikindi namazı ve Yapılan yemek ikramından sonra program nihayete erdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Enter Captcha Here :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu