Etkinlik

Kalemder’den “Esenevler Kardeşlik Derneğine” Ziyaret

Başta Kalemder Yönetim Kurulu Başkanı Ahmed Kalkan Hoca’mız olmak üzere  Kalemder yönetimi olarak yakın zamanda açılmış olan Esenevler Kardeşlik Derneğini, dernek binalarında ziyaret ettik. Çok sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen bu ziyaret,  Dernek yöneticilerinin yemek  ikramıyla başladı.

Mehmed Bektaş kardeşimizin Kur’an tilaveti  ile davam etti. Açılış konuşmasını Esenevler Kardeşlik Derneği Başkanı  Hasan Taştekin’in yaptığı program derneğin geçmiş program ve çalışmaları ile dernek binasının tadilat çalışmalarını yansıtan  iki slayt gösterisiyle devam etti. Son bölümde ise Ahmed Kalkan Hocamız, Dernek yöneticilerine   İslami çalışmalarda dikkat etmeleri gereken bazı konularda nasihatler verdi. Ayrıca yine Hoca’mız, Kalemder olarak Esenevler Kardeşlik Derneğine her konu da yardım etme konusunda her türlü dayanışmaya açık olduklarını ifade etti.

Kalemder olarak Esenevler Kardeşlik Derneğine bundan sonra ki  faaliyetlerinde  Allah’u Teala’dan  hayır ve bereketler vermesini diliyoruz. 

  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Enter Captcha Here :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu