FaaliyetlerMuhtelif FaaliyetlerVideolar

Online Konferans: Kulluk Bütününü Parçalayıp Sosyal İnşâyı İhmal Eden Aşırı Siyasallaşma ve İslâm’ı İdeolojiye  İndirgeyen İslâmcılık -2

İlkav Vakfı ve Radyo Denge’nin organize ettiği online Konferanslar devam ediyor. Mehmet Pamak hocanın konuşmacı olarak katıldığı konferansta daha önce ilk bölümü gerçekleştirilen “Kulluk Bütününü Parçalayıp Sosyal İnşâyı İhmal Eden Aşırı Siyasallaşma ve İslâm’ı İdeolojiye  İndirgeyen İslâmcılık” konusunun ikinci bölümü gerçekleştirildi.

Konferansın video kaydını sizlerin istifadesine sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Muslumanlar olarak;talibanin zaferini kutluyoruz.turkiye natonun, abd nin taseronlugunu bırakıp biran once islam emirligini tanımalıdır.ayette Rabbimiz ne guzel haber vermis. “Sizi gözetleyip duranlar; eğer size Allah’tan bir zafer nasip olursa, “Sizinle beraber değil miydik?” derler. Kâfirler kazançlı çıkarsa (bu defa onlara) “Üzerinize kol kanat gerip müminlerden sizi korumadık mı?” derler. Artık kıyamet gününde Allah aranızda hükmedecek ve kâfirlere, müminler aleyhinde asla yol vermeyecektir.”nisa 141. inşaallah afganistanda Allahın izni ile ozlemimiz olan,seriatin , Kurani ilkelerin hakim oldugu bir devlet kurulur,bizde oraya gideriz,kurtuluruz bu sahte ,kapitalist,kokuşmuş,,sömürü düzenlerinde yaşamaktan.kuresel emperyalistler tum dunyada maskeyle ,aşıyla,yasaklarla insanları bezdirdiler.baksanıza, afganistana kureselcilerin corona yalandemisi hic ugramamıs!,kimsede maske yok,mesafe yok,problem yok.belki talibanın zaferi ile dunya corona komplosundan kurtulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Enter Captcha Here :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu