Ders DetaylarıNitelikli Davetçi Yetiştirmek

Türkiye’de Faaliyet Gösteren Dini Cemaatlerin Harıtası

 

Ahmed Kalkan hoca, Kalem-Der dernek binasında yaptığı programda, Türkiye’de faaliyet gösteren dini cemaatlerin faaliyet alanları üzerinde durdu.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bir Artvinli olarak, İstanbul Belediyesi eski başkanı Kadir Topbaş ile Musa Topbaş’ın akrabalığı yok Belediye Başkanı Kadir Topbaş Artvinli, Musa Topbaş Konya kökenli.

  2. Bu arada kalemderi kim finanse ediyor değirmenin suyu nereden geliyor İslam’ı kendinize Kalkan ederek kimin hesabına çalışıyorsunuz faaliyet gösteriyorsunuz.
    ABD Dışişleri Bakanlığının bilgileri Siz de ne geziyor CIA’dan mı aldınız o bilgileri?

    1. Yasin Mete Yiğit kardeşim. Öncelikle şunu ifade edelim ki bizi sizin töhmet oluşturmak istediğiniz şekilde kimse finanse etmiyor. Biz zaten büyük finanslar ile hareket edecek kadar büyük bir yapıda değiliz. Allah’a hamdolsun bu gün kadar kendi içimizdeki ve bize gönül veren kardeşlerimizin katkılarının haricinde kimseden bir kuruş yardım almadık ve almayı da inancımız açısından doğru görmüyoruz. CIA’dan bilgi falan aldığımız da yok. Sohbette gündeme gelen bilgileri kast ediyorsanız siz şunu ifade edeyim ki buraya yorum yazarak töhmet oluşturmak istemedeki gayretinizi biraz google hoca efendiyi! kullanmaya harcasaydınız orada bu bilgilere sizler de çok rahat ulaşırdınız. Selam hidayete tabi olanların üzerine olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Enter Captcha Here :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu