Yazılar

İNSAN ŞEYTAN SİYONİSTLER! – Hızır Yıldırım

İNSAN ŞEYTAN SİYONİSTLER!

İnsanın baş düşmanı cin şeytan vesveselerle ve kuruntularla insana günahları güzel gösterir ve insanı saptırır. Aslında buna izin veren insanın kendisidir. İnsan Kur’an ve sünnetüllah boyutunda akleder iman eder ise bunun üstesinden gelebilir; cin şeytanın yaptırım gücü yoktur. Hani bir söz var ya: aklını kiraya vermek. Kiraya verilmiş akıl insanın kendi kontrolünde değildir; veya aklını vahiy ekseninde kullanmayan insan birileri tarafından yönlendiriliyor demektir.
Rabbimiz bir çok ayette bildiriyor.

Şüphesiz şeytan sizin düşmanınızdır; siz de onu düşman tanıyın. O kendi grubunu alevli ateşin halkından olmaya çağırır. Fatır 6.

En tehlikeli olan insan şeytanlardır, çünkü bunların yaptırım gücü vardır. İnsan şaytanın babasıda siyonistlerdir.
Dünyanın her alanına sirayet etmişlerdir. Sürekli fitne peşindeler, hangi taşı kaldırsan altından bunlar çıkıyor. İnsanlığın baş düşmanı siyonistler, saptırıcı güçlerini insan üzerinde kullanmışlar, en pis işleri başkalarına yaptırmışlardır.

İnsan anatomisini iyi biliyorlar, adamların insan deri bankaları bile var.
Gazze’de 80 Filistin’liyi öldürüp organlarını çalıp ceset olarak Gazze’ye geri gönderdiler; allçaklıkta sınır tanımayan yamyamlar ordusudur bu zalimler.

İnsanın arzularını, isteklerini, zaaflarını, meylini iyi biliyorlar ve ona göre imalat yapıyorlar. Hangi markete gidersen git çoğunlukla bunların zararlı ürünlerini görürsün. Kendileri ne bu ürünleri ne tüketirler, nede kullanırlar; ama üretirler.

Ticaretin her alanında faaliyet yürütüyorlar. Banka ve faiz sistemi, sosyal medya, teknolojik aletler, kozmetik ürünler, her tür elektronik aletler, temizlik ürünleri, içecekler, meşrubatlar, moda, avm’ler, sinema, sözde sanatçılar, siyasetçiler, yöneticiler, ajanlık, mafya vs. Velhasıl herşeyde parmakları var.

Saptırıcı güçleri, sömürgecilik, katliam, soykırım, cimrilik, barbarlık, kuzu postuna bürünmüş kurt. Her ne olumsuzluk aklına gelirse bunlardan fazlası mevcut. İnsan şeytan siyonistler sadece Yahudiler değil! Hırıstiyan, budist ve diğerleriden de mevcut.

Gazze’deki katliam ve soykırım apaçık olarak insanlığa barbarlık nasıl yapılır gösteriyorlar. Kendinden olmayanı hayvan görmeleri herşeyi mübah görüyorlar. Kur’an bunlar için belhum-adal diyor; hayvanlardan da aşağıda, aşağılık mahluklar.

Yaptırma gücü ise; dünyayı ahtapot 🐙 gibi sarmış ağına düşürmediği nerdeyse kimse yok gibi. Müslüman liderler, müslüman çocukları ve gençleri, sürekli kaos, ifsad, nesli yoketme, faili meçhul cinayetler, işkence vs.

İnsan şeytan olma vasıfları, cin şeytanlara nal tolatacak seviyede çoktur. Cin şeytan bir kez Allah’a karşı geldi ve onu devam ettiriyor. İnsan şeytan siyonistler ise Allah’a neredeyse her şeyde itiraz ve emri dinlememe, asi olmak, peygamberleri bile katletmek, çıkarları için herşeyi yapabilecek gözü dönmüş aşağılık yaratıklardır.

Asi olduğu konular: Üzeyir (as) haşa Allah’ın oğlu demeleri Tövbe 30, melekler Allah’ın kızlarıdır demeleri Nahl 57. Allah fakir biz ise zenginiz demeleri, peygamberleri öldürmeleri Ali İmran 181, sen ve Rabbin savaşın, biz oturacağız demeleri Maide 24, cumartesi yasağına uymamaları Araf 163, gökten indirilen nimetlere, yani Allah’a güvenmemeleri ve yerden nimet istemeleri Bakara 61, Allah’ın eli bağlanmıştır (cimrilik) isnat etmeleri Maide 64, yeminlerini tutmamaları Bakara 27, ahitlerine sadakatsizlik Bakara100, peygamber yanlarından ayrılmaya görsün hemen puta taparlar Taha 83 94 arası, 10 emirin içinden biride öldürmeyeceksin İsra 33, Bizden gelmedi diye Hz Muhammed sav kabul etmemeleri, Müslümanlara düşman olmaları Maide 82 vs bir çok meselede Allah’ın emirlerine asi gelmeleri insan şeytan vasfını fazlasıyla hak ederler.

Cin şeytanın uzak dur benden ben Allah’tan korkarım dediği insan tipi siyonistler ve yardakçılarıdır.
Şeytanın durumu gibi; çünkü insana ‘İnkâr et’ dedi, inkâr edince de: ‘Gerçek şu ki, ben senden uzağım. Doğrusu ben, alemlerin Rabbi olan Allah’tan korkarım’ dedi. Haşr 16.

“Ey Alemlerin yegane ve Tek Sahibi yüce Allah, ey Sahibimiz cin şeytan, insan şeytan olmaktan, onların emirlerini ve vesveselerini dinlemekten ve onlara tabi olmaktan sana sığınırım!..”
” Müslümanca yaşayıp, müslümanca ölmeyi bizlere nasip eyle ey Rabbimiz!..”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Enter Captcha Here :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu