Genel

Şahitlik ve Şehadeti Anma Programı Yapıldı

Kur’an’a Nebevî Dâvet topluluğunun online olarak organize ettiği “Sözlerinde Duranlar (Şahitlik ve Şehadeti Anma Programı” gerçekleştirildi.

Kur’an’a Nebevî Dâvet’in youtube kanalı üzerinden canlı olarak yapılan programının sunuculuğunu Furkan Kamber yaptı.

Program Hüseyin Altınışık hocanın okuduğu Kur’an Tilâvetiyle başladı. Sonra Ahmed Kalkan hoca, açılış konuşmasını yaptı. Akabinde şehitlerin hayatlarını konu alan bir sinevizyon izletildi. Bunun akabinde ise Mehmet Pamak hocanın sunumuna geçildi. Mehmet Pamak hocanı sunumunu tamamlamasının akabinde ise İbrahim Halil Varol’dan ezgi dinletisi yapıldı. Sonra İlahiyatçı Yazar Abdullah İmamoğlu sunumunu gerçekleştirdi. Akabinde Onur Özdemir’in seslendirdiği şiir dinletisiyle program devam etti. Şiir dinletisinden sonra ise Ahmet Turgut Ulucak hocanın sunumuna yer verildi. Sonra Abdullah Bitim’in seslendirdiği ezgiler izleyicilerle buluşturuldu. Seslendirilen ezgilerden sonra ise Abdullah Kılıçtutan’nın duasıyla birlikte yaklaşık 2 saat süren program sona erdi.

Programın video kaydını sizlerin istifadesine sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Enter Captcha Here :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu