FaaliyetlerKonferanslarVideolar

Güncel Ailevi Problemler ve Aile İçi İletişim Paneli Yapıldı!

Kalemder’in organize ettiği periyodik Paneller serisinin bu ay ki Paneli “Güncel Ailevi Problemler ve Aile İçi İletişim” başlığıyla Aile konusu gündeme getirilerek yapıldı.

Panele konuşmacı olarak, Necmettin IRMAK ve Psikoloji Bilim Uzmanı Erkan ÖZEN katıldılar. Panelin yöneticiliğini Ahmed Kalkan hoca yaptı.

Panel; konu ile ilgili Kur’an-ı Kerim tilaveti ve meallinin okunmasıyla başladı. Daha sonra, Ahmed Kalkan hocanın misafirlere hoşgeldin demesi ve kısa bir açılış konuşması yapmasıyla konuşmacıların sunumuna geçildi. Sırasıyla Necmettin Irmak ve daha sonra da Erkan Özen’in sunumları başladı.

İlk söz alan Necmettin Irmak hoca; Hz. Peygamberimizin Aile hayatından örnekler üzerinden sunumunu yaptı.

Sonra söz alan Erkan Özen ise, Aile içi iletişimde yapılan yanlışların neler olduğu ve doğru iletişim şekillerinin nasıl olması gerektiği üzerine sunumunu tamamladı.

Yaklaşık iki buçuk saat süren programın video kayıtlarını istifadenize sunuyoruz.

NOT: Konu bütünlüğü sağlanması açısından konuşmacı hocaların iki ayrı bölümde sundukları sunumlarını sizler için bir araya getirdik. Ve iki bölün halinde istifadenize sunduk.

  1. Bölüm

2. Bölüm

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Enter Captcha Here :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu