DerslerHadis OkumalarıVideolar

Hadis Dersleri 3. Ders

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. corona-covid -19; tarihin en büyük komplosu.bu komployu icad edenler (trump,putin,selman,macron,merkel vb.) emperyalist diktatorler,islam dusmanı cagdas firavunlar.bu corona komplosunun ne zaman bitecegi,bizi nereye goturecegi belli degil. herkesin yüzüne maskeyi taktılar. isin garip tarafıda dinsizinden dindarına sagcısından solcusuna zengininden fakirine herkes bu komploya inanmıs veya en azından inanmıs gibi gozüküyor,hiçbir tepki yok.trajik bir durum.

  2. corona-covid -19; tarihin en büyük komplosu.bu komployu icad edenler (trump,putin,selman,macron,merkel vb.) emperyalist diktatorler,islam dusmanı cagdas firavunlar.bu corona komplosunun ne zaman bitecegi,bizi nereye goturecegi belli degil. herkesin yüzüne maskeyi taktılar. isin garip tarafıda dinsizinden dindarına sagcısından solcusuna zengininden fakirine herkes bu komploya inanmıs veya en azından inanmıs gibi gozüküyor,hiçbir tepki yok.trajik bir durum. “Ey iman edenler, eğer bir fasık, (harama ve yalana meyilli şahıslar, oluşumlar ve yayın organları) size bir haber getirip (verirse), onu ‘etraflıca araştırın’ (her anlatılana hemen inanıp kanmayın).”Hucurat.S.6.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Enter Captcha Here :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu