FaaliyetlerSosyal FaaliyetlerVideolar

KUR’AN’A NEBEVÎ DÂVET’İN ORGANİZE ETTİĞİ PİKNİK ORGANİZASYONU YAPILDI!

Kur’an’a Nebevî Dâvet topluluğunun organize ettiği Geleneksel Piknik Organizasyonu bu yıl 05 Eylül 2021 Pazar günü, Beykoz Riva’da bulunan Korupark Piknik Alanında gerçekleştirildi.

Program, saat 09:00’da kahvaltı ikramıyla başladı. Kahvaltı ikramından sonra sunuculuğunu Mustafa Ulucak’ın yaptığı bir program yapıldı.

Programda Abdullah Kılıçtutan kardeşimiz Kur’an-ı Kerim tilavetinde bulundu.

Kur’an-ı Kerim tilavetinden sonra Ahmed Kalkan hoca hasbihâl niteliğinde bir konuşma gerçekleştirdi.

Doha sonra etkinlik olarak çocuklara yönelik çeşitli oyunlar gerçekleştirildi. Ayrıca voleybol ve futbol gibi sportif etkinliklerde yapıldı.

Akabinde öğlen namazı kılındı ve namaza müteakip olarak öğlen yemeği ikramı yapıldı.

Programda saha sonra Ahmet Turgut Ulucak’ın Bölgede ve Dünya’da Gelişen Olayların Tahlili başlıklı sunumu gerçekleştirildi.

Programa hanım kardeşlerimiz de iştirak ettiler ve kendi aralarında sohbetler gerçekleştirdiler. İzmit Zeynep-Der’den programa iştirak eden Sabiha Alpat ATEŞ hoca hanım bir sunum gerçekleştirdi.

Program, çocuklara yönelik etkinlikler başta olmak üzere sportif etkinlikler eşliğinde ikindi namazına kadar devam etti.

Organizasyona iştirak eden Müslümanlarla birlikte ikindi namazı ikame edilerek program sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Enter Captcha Here :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu