Yazılar

Makale; GİG TV İLE TEAM TV’Yİ KAHHAR OLAN ALLAH’IN AZABIYLA TEHDİT EDİYORUM!

Gig tv ve team tv youtube kanalları üzerinden İslam’a saldıran ve belki de bugüne kadar benzeri görülmemiş derecede hakaret ve küfürler eden ateist bir gruptan umarım haberiniz vardır. Bu adamlar Allah’a inanmadıklarını, İslam’ı ve diğer dinleri kabul etmediklerini, Hz. Muhammed’i  (s.a.s.) ve diğer peygamberleri reddettiklerini söylüyorlar. Keşke bu kadarıyla yetinselerdi. O zaman kendilerini kâale almaz, çokta umursamazdık. Tarih boyunca böyle insanlar hep var olmuş, bundan sonra da olacaktır,  deyip geçerdik. Ancak bu youtube kanallarını açıp, propaganda yapan bu asalak kişiler İslam’a ve Müslümanlara saldırıyor, inandığımız tüm mukaddesata küfrediyor, Ebu Cehillerin bile yapmadığı iğrençlikleri yapıyorlar. Bu duruma bir Müslümanın tahammül etmesi zordur.

Bu arkadaşlar avrupa merkezli yayın yapan ve aslında İslam’ı da bilmeyen güya eskiden Müslüman olup ateistliğe dönmüş kişiler. Baktığınız zaman işleri, güçleri alay etmek ve saldırmak. Bu yönüyle prim elde ederek şöhret olmak.  Hiçbir ilmî çalışmaları yok. Sabah akşam İslam’a  ağızlarıyla kinlerini kusmaktan başka bir işleri olmayan aciz insancıklar. İnsan bile demek bunlar için övgüdür. Hayvan bile diyemeyeceğimiz varlıklardır bunlar.

Bu yazıyı artık haddi ve sınırı iyice aşan Ercan Kalıncı, İbrahim Atabey, İlyas, Adem, Hüseyin vs. gibi alçak ve hainlere tepki mi ortaya koymak için yazıyorum. Ayrıca bir amacım da bu kişilere karşı Müslümanların uyanık olmalarını ve tepkilerini  koyabilmelerini sağlamaktır.

Kardeşler bu kişiler izlediğim kadarıyla Kur’an’ı bilmiyor ve ona karşı önyargıyla hareket ediyorlar. Ayetleri cımbızla çekip başından sonundan yarım yamalak alıp onun üzerinden kendi havalarına göre yorumluyorlar. Turan Dursun modeliyle hareket ediyorlar. Yine atatürkü sevip örnek alıyorlar. Tabi bunda şaşılacak birşey yok. Yine özgürlük anlayışları yanlış. Allah’a, peygamberlere ve Müslümanların değerlerine küfretmeyi, en aşağılık kelimeleri kullanmayı özgürlük olarak görüyorlar. Aşağılama ve hakaret dilini çok keskin bir şekilde  kullanıyorlar ve hatta bundan zevk alıyorlar. Birçok ateist grup (deistler, agnostikler vs.) Bir araya gelme girişimleri var. Bu alçak herifler kendi ülkelerinde böyle rahatça İslam’a saldıramayacaklarını bildikleri için avrupa’da oturuyorlar, tıpkı diğer İslam düşmanları gibi…

Bu insanların en bariz özelliklerinden biri de cahil olmaları. Evet cahiller. İslam’ı bilmiyorlar, usül bilmiyorlar, fıkıh bilmiyorlar. İlim adına hiçbir şeyleri yok.

Bir başka önemli özellikleri ise: saldırılarını daha çok hadis ve rivayet kültürü üzerinden yapıyorlar.

Müslümanları zayıf yerlerinden vurmaya çalışıyorlar. Tabi buna maalesef müsait bir geleneğimiz ve hadis kültürümüz var. Mesela Hz. Aişe annemizle peygamberimizin altı yaşında evlendirildiğini söyleyip peygamberimize haşa pedofili muamelesi yapmaları, kadının erkeğin kaburga kemiğinden yaratıldığını söyleyip oradan İslam’a saldırmaları vs. Örnekler çok maalesef. Özeleştiri yapacak olursak bu kültürün sorgulanıp, sahih ve doğru olmayanlarının ayıklanması ve din düşmanlarına fırsat verilmemesi konunun uzmanlarının görevidir.

Kısaca genel özelliklerini  bu şahıslara şunları açık yüreklilikle söylemeyi kendi inancım gereği dini bir görev biliyorum.

Biz Müslümanlar Allah azze ve celle gönülden bağlıyız. Yalnız O’na tapar ve ancak O’na sığınırız. Yaptığınız alçakça hakaret ve küfürlerle bizim bu bağlılığımızı ancak arttırabilirsiniz.  Düşmanlığımız şeytan ve dostlarınadır. Bizler yeryüzünde ilk insan ve ilk peygamber Hz. Adem, son peygamber Hz. Muhammed olmak üzere ikisi ve ikisinin arasında gönderilmiş tüm peygamberlere iman ederiz ve onları nefislerimizden fazla severiz. Onlar bizler için canlarımızdan daha kıymetlidirler.

Rabbimiz, Rabbimizin kelamı Kur’an-ı Kerim,  Kâbe’miz ve bizi Müslüman yapan tüm değerlerimiz bize canlarımızdan daha kıymetlidir. Feda etmekten çekinmeyiz.

Bizim Rabbimize, bizim peygamberlerimize, bizim kitabımıza, bizim kıblemize ve bizim şiarlarımıza dilleriyle, yazılarıyla, videolarıyla her türlü hakareti, iftirayı ve aşağılamayı yapan bu alçak grubu Kahhar olan Allah’ın azabıyla tehdit ediyorum. Ve inanıyorum ki en yakın zamanda Firavun’un başına gelen helak gibi, Nemrut’un kafasına giren bir sinek gibi ve helak edilen kavimler gibi sizin de sonunuz insanlığa ibret olacak bir şekilde gelecektir Ve inşaAllah Müslümanların eliyle olacaktır. Bütün kalbimle bu şekilde dua ediyorum. Helak olduğunuz o günü görmek dileğiyle sizin gibiler için yaşasın cehennem!

“İnsanlar arasında Allah’ı bırakıp da O’na ortak koşanlar vardır. Onları, Allah’ı severcesine severler. Mü’minlerin Allah’a olan sevgisi daha güçlü bir sevgidir. Zulmedenler azaba uğrayacakları zaman bütün kuvvetin Allah’ın olduğunu ve Allah’ın azabının pek şiddetli olduğunu bir bilselerdi!” (Bakara, 165)

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Hasan Hocam
    Bunlara ben de bir defa denk geldim, kralı bizimle tartışamaz diyorlardı. Siz katılın lütfen, yüreğimiz soğusun, gerçek İslamı görsünler. Gig TV kanalı canlı yayın da yapıyormuş. Dinimizi bunların ağzında kirlenmekten kurtarın.
    Dua ile…

    1. Sa.hasan taştekin kardeşimi gönülden takdir ediyorum ve makalesini kendi düşüncem olarak kabul ettiğimi beyan ederim.bu allahsiz kafirlerin yurtlarının ebedi cehennem azabı olmasını rabbimizden niyaz ediyorum.toplumun önünde aydın bildiğimiz kanaat sahipleri eğer sizlerden kafirlere karşı ilahi hükmü sahiplenip mücadele edecekseniz bizlerse en kalbi hassasiyetle sizlerle beraberiz.aksi halde sizlerinde sorumluluktan kurtulamayacaginizi belirtirim.

  2. ilmi ve akli reddiyeler de yapılarak,, saptırılan kişilere bir el uzatılması gerektiği kanaatindeyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Enter Captcha Here :

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu